Obrazek


1. Jeśli będziesz na jodze pierwszy raz w życiu- przyjdź 20 minut przed zajęciami każdej grupy POCZĄTKUJĄCEJ, ŁĄCZONEJ lub JOGI DLA KRĘGOSŁUPA w dowolnie wybranym dniu miesiąca. Zapisy są cały miesiąc. Trzeba wypełnić formularz zgłoszenia, wykupić karnet ważny przez miesiąc od daty wystawienia, mieć ze sobą strój do ćwiczeń.
CO JEST POTRZEBNE?
2. Weź ze sobą strój do ćwiczeń: 
- wygodny, najlepiej z naturalnej tkaniny. Koszulka + krótkie lub długie spodnie (luźne), klapki do przejścia z szatni na salę - na sali ćwiczymy boso. 
Na miejscu można zakupić specjalną matę do jogi koszt już od 95 zł.
Na początku można też ćwiczyć bez maty. 
KIEDY MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?
3. Zapisy do wszystkich grup są w dowolnym dniu miesiąca. Można dołączyć do grup w dowolnym dniu miesiąca. Karnet jest ważny przez miesiąc od daty wystawienia. np. od 23 października - 23 listopada i upoważnia do wejścia na jedne wybrane zajęcia dziennie - za wejście na drugą sesję trzeba jednorazowo dopłacić.
ILE RAZY MOŻNA ĆWICZYĆ?
4. Karnet umożliwia przychodzenie NIEOGRANICZONĄ ilość razy na zajęcia w ciągu miesiąca. Można przychodzić kiedy się chce (nawet codziennie)- bez konieczności wybierania określonych dni i godzin.
zobacz: rozkład zajęć
JAKIE ZAJĘCIA SĄ DLA OSÓB ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCYCH? 
5. Dla osób zupełnie początkujących są grupy: ŁĄCZONA i POCZĄTKUJĄCA.
Grupa OGÓLNA jest dla osób, które były na minimum 10 zajęciach grupy łączonej lub początkującej.

 

kliknj tutaj >>>


1. Minimum 2-3 godziny przed zajęciami nie należy nic jeść.
2. W zajęciach mogą brać udział osoby pełnoletnie. Poniżej 18 lat wymagana jest zgoda obojga rodziców. 
3. Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie przed zajęciami karnetu miesięcznego oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej. Z wejść jednorazowych mogą korzystać osoby z minimum miesięczną praktyką. Wejście na salę tylko po okazaniu karnetu, lub dowodu wpłaty. 

4. Zajęcia stanowią całość. Nie ma możliwości wejścia na salę w trakcie zajęć, ani jej opuszczenia przed końcem.
5. Ćwiczymy boso, klapki, buty, kapcie zostają przed wejściem na salę. Przed wejściem należy wyłączyć komórki. Rzeczy wartościowe, kosztowności, dokumenty, pieniądze i inne należy zabrać ze sobą na salę. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy pozostawione w szatni.
6. W czasie zajęć nie należy rozmawiać, żuć gumy, pić wody. Należy zachowywać się tak by nie zakłócać spokoju innych.
7. Przy wykonywaniu ćwiczeń trzeba szczególnie uważać aby nie doszło do kolizji pomiędzy uczestnikami zajęć. Nie wolno pomagać innym uczestnikom zajęć. Należy bezwzględnie stosować się do zaleceń nauczyciela.
8. Ciąża oraz wszelkie dolegliwości zdrowotne, w szczególności: dyskopatia, zwyrodnienia kręgosłupa, choroby serca, choroby oczu, stany zapalne, wysokie ciśnienie, niedawno przebyte operacje, kontuzje, urazy i inne dolegliwości uczestnik zajęć zobowiązuje się na bieżąco pisemnie zgłaszać organizatorom przed zajęciami, poprzez wpisywanie ich na karcie zgłoszeniowej. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uaktywnienie się bądź zaostrzenie chorób na które cierpią uczestnicy. Ryzyko związane z powstaniem urazów ponosi wyłącznie uczestnik zajęć.
9. Uczestnicy zajęć ćwiczą na swoją odpowiedzialność. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków zaistniałych w czasie trwania zajęć. Uczestnicy zajęć mogą ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.
10. Każdy uczestnik zajęć przed przystąpieniem do pierwszych zajęć zobowiązany jest do przeczytania i zaakceptowania powyższego regulaminu składając własnoręczny podpis z datą.
CENTRUM JOGA ŻOLIBORZ
666 923 666 info@joga.edu.pl ul. J. Ch. Paska 10;01-640 Warszawa
pierwsza strona
powrót na górę strony
Aktualności
 
 
ABC Jogi |  Nauczyciele |  Joga Żoliborz |  Joga Politechnika |  Wyjazdy |  Kontakt |  Polityka Cookies